O nas

Zacznijmy od faktów 50 lat temu cena jednej uncji złota wynosiła około 35 USD. Obecnie ta sama uncja złota kosztuje blisko 2000 tys. dolarów. To niebywałe! Ulokowany w tamtym czasie 1 USD  w złocie dzisiaj wart jest blisko 65 USD. To tylko potwierdza słynne amerykańskie powiedzenie „Od zera do milionera”.

 

Chcesz odkryć nową ścieżkę która prowadzi do finansowego sukcesu i żyć na własnych zasadach? Nie zwlekaj dołącz do grona szczęśliwych posiadaczy złota. My po tej ścieżce twardo stąpamy od wielu lat. Nasza pasja i fascynacja rynkiem złota stała się przyczółkiem do założenia firmy. Dzisiaj firma z dużym sukcesem zajmuje się obrotem wartościami dewizowymi do których zalicza się złoto.

 

Działalność spółki jest licencjonowana i podlega kontroli NBP. Zdobyte bogate wieloletnie doświadczenie w Polsce i za granicą pozwoliło nam zgłębić najbardziej skrywane tajniki fascynującego rynku złota inwestycyjnego. Zdobytą wiedzą  stałe dzielimy się z naszymi klientami i społecznością  zgromadzoną wokół rynku złota. Wysoki kapitał spółki 3 200 000 zł. oraz bezpośredni nadzór NBP daje solidną gwarancje bezpieczeństwa współpracy z nami.

 

Nadrzędnym zadaniem postawionym przez udziałowców naszej spółki jest propagowanie systematycznego gromadzenia złota. Brak zrozumienia potrzeby posiadania złota jest jedną z przeszkód  do zdobycia finansowego sukcesu. Tutaj warto wspomnieć o faktach. Podczas II Wojny Światowej wiele tysięcy ludzi swoje życie ocaliło tylko dzięki temu, że w swoich sakiewkach posiadali złoto. Pamiętaj! Pieniądze wtedy nie były nic warte a historia lubi się powtarzać.

 

Na świecie złoto od zarania należy do najbardziej lukratywnych i pożądanych inwestycji. Jednak tak jak w życiu bywa nie wszystko złoto co się świeci. Rynek złota oparty jest w ogromnej mierze na ciszy i zaufaniu. Dzisiaj ta rynkowa nisza jak cała komercyjna działalność handlowa przeniosła się do internetu. Tego trendu nie da się odwrócić. Można jedynie szukać rozwiązań które spowodują, że zakupy w internecie staną się całkowicie bezpieczne.

 

Zaufanie w naszym kraju do handlu e-commerce zostało nadszarpnięte. Często jest narażone na słuszną krytykę. Winą za taki stan rzeczy obarczamy nieuczciwych pseudo-sprzedawców. To oni bez przygotowania zawodowego oraz zaplecza finansowego próbują swojego szczęścia, wietrząc możliwość szybkiego wzbogacenia się. Pomimo faktu że  nasze społeczeństwo staje się coraz  bardziej zamożne, to obawa przed nieuczciwymi firmami znacząco hamuje rozwój lukratywnego  polskiego rynku złota.

 

Długo poszukiwaliśmy remedium na pogłębienie zaufania do rynku metali szlachetnych  w sektorze e-commerce. Nie było to proste. Jak wiemy złoto to pieniądze i co niesłychanie ważne najbardziej rozpoznawalna waluta świata. Złotem w odróżnieniu do pieniądza papierowego rozliczyć możemy się zawsze i wszędzie choćby w najbardziej odległym zakątku świata.

 

Cena złota jest zmienia bez mała przez 24 h kwotowana na finansowych rynkach na całym świecie. Uroki posiadania metali szlachetnych charakteryzują się tym, że możesz zarabiać zarówno na wzrostach jak i na spadkach. Obracając złotem nie tylko chronisz swój kapitał ale  szybko mnożysz jego wartość.  Wahająca się cena złota przy naszej pomocy  pozwala na wypracowanie skutecznej budowy strategi mnożenia kapitału.

 

Wychodząc na przeciwko oczekiwaniom rynku zmierzając do wyeliminowania ryzyka stron transakcji kupna- sprzedaży złota postanowiliśmy odstąpić od wszech-obecnie panującej zasady przedpłaty za zamawiane złoto. Naszym zdaniem ten przestarzały model handlu w sposób nieproporcjonalny rozkłada ryzyko stron. My to ryzyko eliminujemy. Stoimy na stanowisku że relacje stron muszą być przede wszystkim partnerskie równe i rzetelne.

 

Z nami decydując  się na współpracę śpisz spokojnie. Nic nie ryzykujesz!  Zakupy złota za naszym pośrednictwem są zawsze bezpieczne. Dają 100% gwarancje. Za zamówione złoto wpłacasz jedynie niewielki zadatek. Pozostałą część zapłacisz odbierając złoto. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możemy terminowo zrealizować Twojego zamówienia zwracamy zadatek zgodnie z obowiązującym prawem w podwójnej wysokości, bez zbędnych słów i odwlekania w czasie.

 

Takie rozwiązanie wydaje się uczciwe i odpowiedzialne.

W przekonaniu Zarządu spółki taki powinien być model firmy na miarę XXI wieku.

Zapraszamy do współpracy